Hangi DİJİTAL MÜZİK Servisi En İyisi? Neden? Nasıl?

0
191

Bu çevrimiçi müzik “streaming” işi aldı yürüdü. Bu iş nereye gidiyor? Sanatçılar bu servislerden neden memnun değil? Hangi servisi kullanmalı? Hangi servis size ne sunuyor? Hepsini bir bir konuştuk, uzun uzun değerlendirdik. Yine ortaya eğlenceli bir “Akustik Muhabbet” çıktı.

Çevrimiçi müzik çok uzak değil daha 7-8 sene öncesine kadar hayatımızda değildi. Hayatımızda bir şekilde var olmaya çalışıyor olmasına rağmen bu kadar gelişmiş değildi aslında. Müzik dinleme alışkanlıklarımızın neredeyse ses hızında değiştiği çağımızda müzik endüstrisini neredeyse kökünden değiştiren bu devrimsel olayı bir de biz konuşalım; rakamlarla, karşılaştırmalarla, komiklikler ve şakalarla müziğin bu yeni halinden neler umuyoruz ve neler buluyoruz bir tartışalım istedik.

Çevrimiçi müzik servislerinin hepsine ama hepsine (sizin unuttuklarınıza dahi) bir şekilde dokunduk ve hepsi hakkında bir kuple bir şeyler söylemeye çalıştık. Sonuç yukarıdaki video oldu. Hepimize afiyet olsun. dipnot: Videoyu beğenirseniz paylaşmayı ve kanalımıza abone olmayı unutmayın.

Videolar öncesinde yaptığımız anketlere diğer Song For Night güzelliklerini takip etmek isteyenlere için buyrunuz…