SONG FOR NIGHT YouTube İç Yapımlar İftiharla Sunar: Biz Yokken Neler Oldu?

1
159


Song For Night’ın kendi imzasını taşıyan ilk videosu ile karşınızdayız. İlk videonun konusu biz yokken müzik camiasında neler oldu neler bitti olacak. Biz SFN’den uzak geçirdiğimiz süre içinde en çok neleri dinledik, neleri sevdik bunları konuşacağız.

İnternet sitesini açmadan bir kaç gün önce sizlere aşağıda görebileceğiniz gibi yeni Song For Night’ta neler görmek istersiniz diye sormuştuk. Albüm incelemesi, keşfedilmeye değer şarkılar, YouTube videoları şeklinde yanıtlar gelince biz de hemen kolları sıvadık ve ilk videomuzda her birinden biraz konuşabileceğimiz hem de biz buralarda yokken neler olmuş neler bitmiş değinebileceğimiz bir video hazırladık.

Cem’in yokluğunda Ahmet ve Durul’un ipi göğüslediği videoda bahsi geçen tüm şarkıları ise aşağıda tam ve sıralı liste halinde sizlerin beğenisine sunduk. Sizin de son aylarda en çok dinlediğiniz şarkıları ve bizim şarkılar içinden en beğendiklerinizi yorumlarda bize yazmayı ve videolarımızı takip etmek için kanala abone olmayı unutmayın.

Bir sonraki videoda öpüşmek dileği ile, hoşçakalın…

LİSTE

Julia Michaels – Issues:

Durul’un adını salladığı ve tutturduğu şarkı // Julia Michaels – UH HOH:

Jens Lekman – What Is That Perfume That You Wear?:

Katy Perry – Chained to the Rhytm:

Katy Perry – Bon Appetit:

Katy Perry – Swish Swish:

Anne-Marie – Ciao Adios:

Imagine Dragons – Believer:

Lorde – Green Light:

Haim – Want You Back:

Charlie Puth – Attention:

Grace Mitchell – Cali God: