LORDE Yeni Teklisi Perfect Places’ı Yayınladı. O Artık 19 Yaşında ve Kanı Deli Akıyor

0
111

Son derece kurak geçen 2017 yılında bir kişi çıksın da şu müzik sektörünü kurtarsın diye dilenir olduk adeta. Pop müziğin karanlık yüzünün temsilcilerinden olan Lorde ise ilk şarkısı Green Light’ı Mart ayında yayımladığında SONUNDA diye haykırır olmuştuk. Ama ne yazık ki şarkı çok başarılı olsa da eskisi kadar büyük bir kitleyi peşinden sürükleyemedi. Ama sağ olsun birçok müziksevere nefes aldırmayı başardı.

16 Haziran’da bir aksilik olmaz ise Lorde’un ikinci albümü Melodrama bizlerle olacak. Şu ana kadar bizlerle paylaştığı Green Light ve Liabilty’den sonra karanlıktan biraz daha aydınlığa doğru yol aldığını düşündüğümüz sanatçı, yeni şarkısı Perfect Places ile tünelden çıkmışa benziyor.

Şarkıda geçen “19 yaşındayım ve yanıyorum” sözleri ile kanının deli aktığını tüm dünyaya kanıtlamaya çalışan biricik Lorde, şarkıdaki dur durak bilmeyen tempoyu Green Light’ta da olduğu gibi karanlık R&B tınıları ile bezemeyi eksiltmemiş.

Haklı olarak kendisinden çok fazla şey beklediğimiz, özellikle de bulunduğumuz sene içersinde müziğe olan açlığımızı dindirmesini dilediğimiz Lorde, şimdilik dinlediğimiz şarkılara bakacak olursak su gibi bir albümle bizlerle olacak.